O nas

W ramach usług doradczych oferujemy przygotowywaniem wniosków, biznesplanów i tym podobnych dokumentów niezbędnych w procesie ubiegania się o dotacje na rozpoczęcie lub rozwój działalności gospodarczej oraz dotacje rolnicze.

Naszą ofertę kierujemy do mikro, małych i średnich przedsiębiorstw, osób pragnących założyć własną pozarolniczą działalność gospodarczą, a także gospodarstw rolnych.

W ramach usług rolniczych oferujemy wykonywanie zabiegów uprawowych, zbiór zbóż, suszenie ziarna, opryski, rozsiew nawozów.

Siedziba firmy znajduje się w gminie Orla, w okolicach Bielska Podlaskiego. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Nasz zespół

Posiadamy doświadczenie w świadczonych w ramach firmy usługach.
Mamy za sobą wiele pozytywnie rozpatrzonych wniosków. Dzięki doświadczeniom nabytym podczas pracy w instytucjach związanych z obsługą rolnictwa dobrze znany jest nam również obszar dotacji rolniczych.
W kwestii usług rolniczych doświadczenie pozwala nam ocenić i dobrać najlepszy moment do wykonania odpowiednich zabiegów. Usługi wykonywane są sprawnie i efektywnie.

Obszar działania

Głównym obszarem świadczenia usług jest województwo podlaskie oraz województwo mazowieckie. Dzięki możliwości pracy przez internet usługi doradcze w zakresie pozyskiwania środków finansowych świadczymy na terenie całego kraju